internetco robimypozycjonowaniekreacjao naskontakthome
 
 

Komunikat

 • Lekarze na MedPlaneta.pl

  2011-01-11

  Serwis usług medycznych Szukaj.MedPlaneta.pl to interaktywne narzędzie wspierające rozwój prywatnych usług medycznych w Polsce, współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej.

  Szukaj.MedPlaneta.pl pozwala lekarzom na prezentację usług potencjalnym pacjentom oraz na stworzenie atrakcyjnej prezentacji wiedzy i dokonań. Bezpłatne prezentacje gabinetów lekarskich umożliwiają pacjentom odnalezienie lekarza danej specjalizacji.
  Rosnące znaczenie segmentu prywatnej służby zdrowia wymaga tworzenia określonej infrastruktury informacji i komunikacji z pacjentem. Serwis usług medycznych stanowi jeden z niezbędnych elementów – platformę tworzoną przez samych lekarzy na użytek ich potencjalnych pacjentów.

  Według opublikowanego na początku grudnia raportu firmy badawczej Ipsos „Polski konsument OTC” samodzielnie leczy niektóre swoje dolegliwości trzy czwarte Polaków. Zaskakujące informacje o lekceważeniu specjalistycznej opieki mogą, według twórców serwisu, wynikać również z braku kompleksowej informacji na temat świadczonych usług medycznych w Polsce. Szukaj.MedPlaneta.pl wypełnia lukę w dostępie do rzetelnej informacji. Możliwość zaawansowanego wyszukiwania danych poprzez usługi i specjalizacje ułatwi dostęp do usług pacjentom nie posiadającym wiedzy medycznej.

  MedPlaneta.pl funkcjonuje w internecie od kilku miesięcy jako serwis redakcyjny poświęcony najróżniejszym zagadnieniom związanym z holistycznym podejściem do zdrowia i natury człowieka.

Komunikat w innych formatach:

.txt (rozmiar: 1-4kB)
 Zaufali nam:


Partnerzy:
   
 
Internet  |  Co robimy  |  Pozycjonowanie  |  Kreacja  |  O nas  |  Kontakt  | Home